KOMBİ SERVİSİNDE ER-ER TİCARET

ER-ER TİCARET kombi cihazlarının kullanımında ortaya çıkan bütün arızalarda ve servis işlemlerinde randevu alarak adresinize ulaşır ve destekle see ilgili süreci başlatır.

Arıza belirlenir ve onayınızla teknik destek sürecimiz başlar. Yerinde tamiratın yanı sıra kombiniz merkezimize de alınabilir. KOMBİ SERVİS HİZMETİMİZ ARİSTON VE ER-ER TİCARET GARANTİSİNDEDİR.BURSA'YA KOMBİ SERVİS HİZMETİ

ER-ER TİCARET ARİSTON YETKİLİ SERVİSİ olarak Bursa’nın tamamına Kombi servis hizmeti sağlamaktayız.

Kombi ve peteklerle ilgili olarak siz değerli müşterilerimizin her türlü servis tamir bakım ihtiyaçlarında 7 / 24 en hızlı ve en kaliteli servisi sağlamaktayız.KOMBİ SERVİSİNDE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

KOMBİ SERVİSİ ile ilgili olarak ilkelerinin en başında koşulsuz müşteri memnuniyeti gelmektedir. Güler yüzlü teknisyen kadromuzdan aldığınız teknik servis hizmeti ARİSTON ve ER-ER TİCARET Garantisindedir site.

Mutlu müşteriler geleceğimizdir. ARİSTON markasının da yetkili servisi olan ER-ER TİCARET koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile 20 yılı aşkın süredir kombi arızalarında teknik servis desteği vermektedir.


parallax background

Kombi, Klima Teknik Servis için bize ulaşın


0224 544 86 16